Shaggy Halı Yıkama

Shaggy Halı Yıkama
Shaggy Halı Yıkama

Shaggy Halı Yıkama

Shaggy halı yıkama Antalya’da çok sık yaptığımız bir hizmet. Kullanımının zor olmasına rağmen shaggy halılar çok fazla beğenilip alınıyor. Shaggy halılar alınırken dikkatli olunması gerekir. Zira birçok shaggy halı, kullandıkça keşeleşmekte ve iplikleri yatarak birbirine karışmaktadır.

Shaggy halılar belli aralıklarla yıkanmalıdır. Shaggy halıların yıkanmasında ağır deterjanlar kullanılmamalıdır.

Shaggy halımı kendim yıkayabilir miyim ?

Shaggy halıların profesyonel olmayan koşullarda yıkanması çok zordur. Shaggy halı evde yıkansa bile lekeleri çıkmaya bilir. Lekelerde çıksa halı yıkama şirketlerinin verdiği hizmet halıyı temizlediği gibi tüylerini de kabartır. Evde Yıkamada tüyler yeterince kabarmaya bilir. Shaggy halılarda su izi de kalabilir.

Kendi yıkadığım Shaggy halıda sarı izler kaldı ne yapabilirim ? Bu izler kalıcı mıdır?

Shaggy halıları kendimiz yıkadığımızda özellikle beyaz halılarda sarı izler kalır. Genelde tüy uçlarında kalan bu sarı izler kalıcı değildir. Ama biz bu Shaggy halıyı tekrar yıkasak yinede sarı iz kalır. Bu yüzden bir halı yıkama firmasına vermek en mantıklısıdır.

Çok yıkamak Shaggy halıları bozar mı ?

Çok yıkanması Shaggy halıyı bozmaz, yanlış yıkamak bozar. Bazı halı yıkama firmaları Shaggy halıları sert fırçalı makinelerde yıkadığından halılarda bozulma meydana gelebilir. Bu bozulma ilk azar azar her yıkamada etkisini gösterir ve halılar kullanılamaz hale gelir. Biz de sık yıkamanın Shaggy halıyı bozduğunu zannederiz.

Profesyonel destek almak için bize ulaşın.

İletişim

Tel: 0505 372 39 48
Tel: 0242 464 11 65
Tel: 0544 464 11 65

Leave A Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir