Hangi Halı Yıkama Firması?

Hangi Halı Yıkama Firması?

Antalya Duygu Halı Koltuk Temizleme

Birçoğumuz hangi firmaya halılarımızı yıkatacağımızı, halı yıkama şirketini neye göre seçeceğimizi bilemeyiz. Bu yazımızda kaliteli halı yıkama firması neye göre seçilir neleri dikkate almalıyız konusunu işleyeceğiz. Rehber niteliğinde bir yazı olmasını temenni ediyoruz.

Çok meşhur olan halı yıkama fabrikası daha iyi yıkar mı?

Çok fazla iş yapan yer çok tecrübeli yerdir ve daha iyi hizmet verir. Bunun yanında şunu da dikkate almak gerekebilir. Yoğunluk sebebiyle bütün halıların en ince teferruatıyla tek tek uğraşmaları beklenemez.

Bununla beraber unutulmamalıdır ki yeni olmasına rağmen kendisini tanıtmak ve referans almak maksadıyla pek çok halı yıkama fabrikası sizinle ve halınızla daha fazla ilgilenir. Burada dikkat edilmesi gereken henüz çok yeni 6 ayını doldurmamış firmalara biraz daha temkinli yaklaşmaktır. Dilimizde, “Kel başta berberlik öğrenmek” diye bir tabir vardır. Ülkemizde maalesef çok kez kendi doğruluğunu ispatlamıştır. Fakat o firmalara iş yaptırmayın diyemeyiz. Yeni olmasına rağmen işi bilen bir işletmecisi olabilir.

Yakınımdaki halı yıkama yerine yıkatsam daha iyi olur mu?

Halı yıkama işi yapanların genelde ücretsiz servisleri vardır. Bundan dolayı halı yıkama firmasının size yakın olması gerekmez. Önemli olan daha iyi ve uygun fiyatlı hizmeti alabilmektir.

Apartman kapımıza etiket yapıştıran firmaya yıkatıyım mı?

Firmaların kapılara etiket yapıştırmaları bencil ve kaba bir harekettir. Maalesef bazı firmalar etik olup olmamasına bakmaksızın her yere etiket yapıştırıyorlar. Bir firma geliyor bir etiket yapıştırıyor, arkasından başka bir firma gelip etiketin üzerindeki numarayı kazıyor. Bununla da kalmayıp üzerine kendi etiketini yapıştırıyor. Apartman giriş kapıları sökülmüş etiketlerden kalan izlerle dolu oluyor. Etiket yapıştıran firma iş gelmesini buna bağlamış demektir. Yani kaç kişi oradan o yazıyı görür ve ararsa kardır mantığı güdülür. Müşteri memnuniyetinin hiçbir önemi yoktur. Parayı aldı mı, aldı o kadar. Oltamı atarım ne yakalarsam bereket versin anlayışıdır. Zaten adam müşterisine değer verecek olsa kapısına sökülmeyen etiketi yapıştırarak zarar vermez. Bu gün kapınıza etiket yapıştıran yarın enayi etiketini de anlımıza yapıştırır.

Komşumun memnun kaldığı firmaya yıkatayım mı?

Evet en mantıklı seçim başkalarının yıkatıp memnun olduğu halı yıkama şirketine yıkatmak olur. Bunun farkında olan halı yıkamacılar yaptıkları işe hep dikkat ederler. Her müşterisine yıllarca halısını yıkayacağını düşünerek muamele ederler. Her müşterisi değerlidir. Çünkü her müşteri referanstır.

Antalya halı yıkama alanında uzman pek çok firma ile doludur. Fakat az da olsa etiketçi firmalar da yok değil.

Profesyonel destek almak için bize ulaşın. 0 242 464 11 65

İletişim

Tel: 0505 372 39 48
Tel: 0242 464 11 65
Tel: 0544 464 11 65

Leave A Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir