Halı Yıkama

Halı
Antalya Duygu Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halılar yapısı ve kullanım şekli gereği kolayca kirlenir. Halıyı oluşturan ipliklerin üst yüzeyi bizim dokunma alanımızdır. Ya çıplak ayak yada çorapla halıya temas ederiz. Bazen üzerine oturur hatta uzanırız. Bu esnada çok çeşitli kirler üzerimizden halıya dökülür.

Ayrıca geniş bir yüzeyi olduğu için havada kısa süreliğine askıda kalan toz parçacıkları pencereler açıkken evimize girer ve durgun beklerken halı üzerine çöker. Özellikle Antalya gibi sıcak bir şehirde pencerelerden çok toz gelir. Evimizde çocuk yada yaşlılar varsa daha dikkat edilmelidir. Antalya Duygu halı temizleme halıları yıkarken ayrıca dezenfekte eder. Halı yüzeyindeki kirler halı kullanıldıkça aşağılara iner. Birde nem bulabildi mi tam bir bakteri üreme ortamı olur. Antalya havası  nemli bir şehirdir Bu yüzden belirli aralıklarla periyodik olarak halılar yıkanmalı ve gerektiğinde ayrı bir yıkama yapılmalıdır. Antalya da halı yıkamanın uzmanı duygu halı yıkama hijyen kurallarına dikkat ederek sizi ve ailenizi mikroplara karşı korur.

Halılarınız, yıkama fabrikamızda alanında uzman personellerimiz tarafından teker teker ve ağartıcı kimyasallar kullanmadan otomatik makineler ile çift yönlü olarak, doğal içerikli temizleyiciler ile temizlenmektedir.

Halı
Antalya, aksu,kepez, muratpaşa, konyaaltı halı, koltuk, yorgan battaniye yıkama temizleme.