Koltuk Temizleme

Antalya Duygu Koltuk Yıkama
Antalya Duygu Koltuk Yıkama

Koltuk Temizleme

Koltuk yıkama firması olarak, koltuk temizleme hizmetini uzun yılların vermiş olduğu tecrübe, uzman ekip, insan sağlığına zarar vermeyen malzeme ve ekipmanlarla vermekteyiz. Size en iyi koltuk temizleme hizmetini sunuyoruz. Koltuk yıkama ve koltuk temizleme hizmeti için firmamızı aradığınızda Antalya  Koltuk Yıkama tecrübesi ve güvencesiyle hizmet alırsınız. Koltuk yıkama hizmetimizi son sistem makinalar ve bitkisel deterjanlarla siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. 

Koltuk üzerinde bulunan, ailenizin ve sizin sağlığınızı tehdit edebilecek tüm kir, toz, leke, bakteri ve mikroorganizmaları ortadan kaldırıyoruz.

Randevu sistemi ile çalışan ekiplerimiz önceden belirlediğimiz gün ve saatte ev ve işyerlerinize koltuklarınızı yıkamak için gelir.

Koltuk yıkama işleminde ilk olarak toz almaktır, emiş gücü yüksek vakumlu makinalarımız ile  koltuklarınız tozlardan arındırılır. 

Daha sonra koltuk üzerindeki lekelere lokal leke çıkarma işlemi yapılarak yıkamadan sonra lekelerin çıkması sağlanır. 

Koltuğunuzu kumaşına göre seçtiğimiz bitkisel deterjanlar ve koltuk yıkama makinamızla hafifçe koltuk ıslatılır ve yumuşaması sağlanır. 

Koltuklarınızı yumuşattıktan sonra hassas koltuk fırçalama makinası ile koltuğa zara vermeden, koltuğun her yeri fırçalanır.  

Yukarıdaki tüm işlemler bitikten sonra koltuklarınızı özel yapım ve emiş gücü yüksek olan koltuk yıkama makinalarımızla koltuğun üzerindeki bütün kirli sular çekilmektedir.

Yıkama ve durulama işlemleri bittikten sonra koltukları tekrar istediğiniz yere koyulur ve  havalandırmaya bırakılır. 

Sert cisimlerle, sert fırça, sert bezler ve bulaşık süngerlerinin sert tarafları deri yüzeyine zarar verir. Deri koltuk temizlenirken elektrikli süpürge de kullanılmamalıdır. Deri koltuklar yalnızca nemli bezle ve bastırmadan yüzeysel silme ile temizlenir. Bunun dışındaki müdahaleler zarar verir. Nemli bezle çok silinirse yine zarar görür. İnatçı lekeler varsa mutlaka profesyonel bir işlem yapılmalıdır.

Deri koltuklarınızın temizliğinde profesyonel destek almak için bize ulaşın.

İletişim

Tel: 0505 372 39 48
Tel: 0242 464 11 65
Tel: 0544 464 11 65

Leave A Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir