Deri Halı Yıkama

Deri Halı Yıkama
Deri Halı Yıkama

Deri Halı Yıkama

Deri halı yıkama firmamızda profesyonel ekibimiz tarafından kusursuz yapılır. Antalya deri halı yıkamanın hızla arttığı bir şehirdir. Pahalı olmasına rağmen deri halı kullanımı gittikçe artmaktadır.

Deri halılar yıkanır mı?

Deri halıların bir kısmı yıkanır. Fakat bazı deri halılar mutlaka, sadece vakum makinesiyle yıkanmalıdır. Bu ayrımı yapabilmek bilgi ve tecrübe ister. Buradaki mantık deri halıların malzemesinin yapımıyla ilgilidir. Deri halılar genelde iki kat yapılır. Deri halılarda alt kattaki deri ile üst kattaki malzeme yapıştırılarak dikilir. Bu birleştirilme sudan etkilenip etkilenmeyeceğinin tespiti yapılmalıdır.

Deri halı hangi deterjanlarla yıkanır?

Deri Halı Yıkama
Deri Halı Yıkama

Deri halı yıkanmasında kullanılacak deterjanın PH’ı 6-7 gibi olabilir. Derinin doğal yağının deterjandan etkilenmemesine dikkat edilir. Zira derinin yağının alınması deriyi kurutur. Deri halılarda meydana gelecek kuruma da şekil bozukluklarına ve çatlamalara neden olabilir.

Deri halılar yıkanırken nelere dikkat edilir?

Deri halıların yıkanmasında deterjandan sonra en önemli etken fırçadır. Deri halı yıkama için, Antalya halı yıkama firmalarında genelde sert fırçalar kullanılır. Bu sert fırçalar halının üzerindeki  parlak deriye kılcal çizikler yaparak matlaştırır. Deri halılar kısa sürede yıkanır ve kısa sürede kurutulur. Aksi taktirde bozulmalar kaçınılmazdır.

Deri halı temizlemede profesyonel destek almak için bize ulaşın.

İletişim

Tel: 0505 372 39 48
Tel: 0242 464 11 65
Tel: 0544 464 11 65

Leave A Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir